logo MOVIFY CITY

Hakkımızda

Ansayfa /

Hakkımızda

Gelişen teknoloji ve modernleşen dünya farklı sistemleri karşımıza çıkartırken, internet kullanımının artması ile birlikte bizler de farklı bir girişim için sizlerin karşısındayız. Klasik bir şehir rehberi olarak sizlere farklı şehirlerin tanıtımını ve hayatını anlatmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana daima teknolojiyi hayatımızın en ön planına koyarak sizler için iyi bir hizmet vermek ve modern yaşamı yakalamayı amaçlamış bulunmaktayız. Movify olarak hizmetlerimiz arasında ilk olarak video görüşmesi ile yola çıkarak bugün geldiğimiz bu noktada sizleri farklı şehirlerle buluşturuyoruz.

Herkesin hayatı boyunca gitmek istediği bir şehir, görmek istediği turistik yerler ve yaşamak istediği gece hayatı yer almaktadır. Bizler bu noktadan yola çıkarak sizler için özel olarak geliştirdiğimiz rehberlik sistemimizle birlikte gitmek istediğiniz şehirleri ayağınıza getiriyoruz. Herhangi bir şehir ya da herhangi bir turistik bölgeyi sizlere en detaylı şekilde anlatarak sizlere rehberlik hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz rehberlik hizmetimizde şehrin dokusu ve tarihinde yanlış bilgiler vermeksizin daima doğru bir şekilde bilgi aktarımı yapmaktayız. Klasik rehberlik işlerimizde tüm ekibimiz bölgeler hakkında geniş bilgilere sahip olup sizlerle bu bilgileri en ince ayrıntısına kadar anlatacak ve sizleri bilgilendirecektir.

Movify rehberlik sistemimiz yalnızca bir şehrin tarihi ve turistik mekânları ile sınırlı değildir. Dileyen kişiler için şehrin yaşanması gereken gece hayatını, nasıl olduğunu ve nerelerde doğru bir şekilde yaşandığını yapılan araştırmalar ve şehre ait detaylı bilgilerle sizlere anlatmaktayız. Yalnızca tarihi değil, kültürel açıdan da sizler için bir rehberlik hizmeti sunuyoruz.

Firmamız genel olarak bir reklam firmasıdır. Dünyanın modernleşmesi ve teknoloji ile internetin her alanda yer almasından sonra bizlerde gelişerek sizlere farklı açılardan ulaşmayı hedefleyerek bu yola çıktık. Reklam ve rehberlik işlerimizi bir arada tutarak sizlere farklı deneyimleri ve her rehberlik firmasının sunmayacağı tarzda bilgileri sunarak sizlere bir şehri genel hatları ile anlatmayı hedefliyoruz. Bu noktada bir reklam firması olmamız sizler için yapabileceğimiz her aktivitenin öncelikli ve önemli bir yeri olacağının göstergesi olacaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde kesinlikle profesyonellik dışı ya da yanlış bir bilgi aktarımı gibi durumlar söz konusu olmayacaktır.